Aktualności

Wielkie otwarcie centrum handlowo-ogrodniczego Záhradníctvo Šujan

10 maja 2024
Kolejne nowoczesne centrum ogrodnicze na koncie Agro-Sur.

Profesjonalny blok foliowy to dobry wybór!

7 lutego 2024
Firma Agro-Sur jest liderem w produkcji profesjonalnych bloków foliowych, które rewolucjonizują sposób uprawy roślin. Nasze bloki foliowe zapewniają optymalne warunki wzrostu, chroniąc rośliny przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i szkodnikami.

Jakie są zalety szklarni od Agro-Sur?

1 lutego 2024
Szklarnie przemysłowe Agro-Sur stanowią rewolucyjne rozwiązanie dla profesjonalnych producentów kwiatów i warzyw, oferując nie tylko optymalne warunki wzrostu, ale również przynosząc liczne korzyści związane z inwestycją w to zaawansowane środowisko uprawowe.

Zasłony cieniująco-termoizolacyjne. Dlaczego warto?

23 stycznia 2024
Zasłony cieniująco-termoizolacyjne stanowią kluczowy element w nowoczesnym podejściu do profesjonalnej uprawy kwiatów, szczególnie w tunelach foliowych i szklarniach. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że są nieodłącznym narzędziem dla profesjonalistów, którzy pragną stworzyć optymalne warunki wzrostu dla swoich roślin, zwłaszcza w kontekście kontrolowanej hodowli.

Zapraszamy na webinar: Bezpieczna produkcja szklarniowa

22 stycznia 2024
Zapraszamy na bezpłatny webinar 30 stycznia o 19:00! W spotkaniu weźmie udział m.in. Mariusz Ciesielski, ekspert Agro-Sur, który opowie o technicznych aspektach szklarni oraz o tym, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę, aby nasza uprawa miała najlepsze warunki.

Tunel foliowy AGRO-SUR – inwestycja, która się opłaca!

26 października 2023
Jakie rośliny warto uprawiać w tunelu foliowym oraz jak przygotować się do inwestycji, aby zadowolenie z użytkowania obiektu było jak największe?

Co robić aby Twoja szklarnia pozostała jak nowa przez lata?

24 lutego 2023
O tym rozmawiamy z naszym ekspertem, Łukaszem Skupieniem, Dyrektorem ds. Technicznych w AGRO-SUR.

Jak uprawiać paprykę w tunelu foliowym?

19 stycznia 2023
Uprawa papryki nie należy do najłatwiejszych. Hodowca powinien pamiętać o wielu szczegółach, bez których roślina nie będzie mogła osiągnąć swojego potencjału. Sadzenie papryki w tunelu foliowym jest doskonałym rozwiązaniem dla ogrodników zamieszkujących w chłodniejszym klimacie, dzięki czemu możliwa jest uprawa tego warzywa przez cały rok. Sprawdź, jak uprawiać paprykę w tunelu foliowym.

Jakie są rodzaje stołów do szklarni?

13 grudnia 2022
Przedsiębiorcy zajmujący się uprawami w szklarniach ogrodowych dla ułatwienia codziennych obowiązków korzystają ze stołów produkcyjnych. Rozwiązanie pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni, ułatwia realizację zadań pracownikom, a przy tym ułatwia podawanie wody i nawozów dla roślin. Stoły ogrodnicze do szklarni to dobry sposób, aby poprawić efektywność pracy.

W jakim celu stosuje się zasłony cieniujące w szklarniach?

5 grudnia 2022
Cieniowanie to zabieg konieczny w czasie słonecznych i upalnych dni. Zdarza się, że rośliny więdną mimo Twojej troski i należytej pielęgnacji. Jeżeli to uprawy pod osłonami, czyli w foliach i szklarniach ogrodowych, warto ograniczyć dostęp promieni słonecznych. W ten sposób obniżysz temperaturę i poprawisz warunki dla upraw. Pozwoli Ci to zrealizować zamierzoną wielkość produkcji w przewidzianym czasie.