Aktualności

Jak można obniżyć koszty ogrzewania?

30 października 2021
Na wysokość kosztów wpływa również stosowanie takiego systemu ogrzewania, który umożliwia najlepsze wykorzystanie energii chemicznej paliwa (kotły o wysokiej sprawności, dostarczanie ciepłej wody do obiektu rurami preizolowanymi, instalowanie przy odpływie do komina dodatkowych wymienników ciepła ang. Condensery, odpowiednie rozwiązania w automatyce szklarni, zbiorniki buforowe instalowane w systemach grzewczych).

Jak zabezpieczyć rośliny w tunelu foliowym?

30 października 2021
Aby tunele foliowe spełniały swoją funkcję, muszą być odpowiednio zabezpieczone – przed zimnem, śniegiem, gradem i deszczem.

Gdzie postawić tunel ogrodniczy?

30 października 2021
Zapewnienie roślinom, owocom i warzywom odpowiednich warunków jest absolutnie niezbędne, jeśli chcemy osiągnąć pożądany efekt.

10 sposobów na zmniejszenie rachunków w cieplarniach

27 października 2021
Znamy warunki pogodowe w tym sezonie grzewczym. Kolejne mogą być podobne. Dlatego nie powinniśmy skupiać się tylko na doraźnych rozwiązaniach. Musimy myśleć nad poprawą warunków długoterminowo.

"Energooszczędne" finansowanie 10% taniej

22 października 2021
Szanowni Klienci, działa już nowy Program Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej w Polsce - PolSEFF, z linią kredytową o wartości 150 milionów euro.

Tunel foliowy a szklarnia – różnice

29 lipca 2021
Hodowla roślin wymaga wykorzystania odpowiednich rozwiązań, które pomogą zapewnić im optymalne warunki do rozwoju.

ZAPRASZAMY NA TARGI

20 lipca 2021
Zapraszamy 🙂

Będzie dobrze :)

27 kwietnia 2020
W tych trudnych czasach chcielibyśmy życzyć wszystkim dużo optymizmu i uśmiechu który jest najlepszym lekarstwem na każdą troskę. 🙂 Pozdrawiamy serdecznie Załoga AGROSUR

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W FIRMIE AGRO-SUR PODCZAS STANU EPIDEMICZNEGO W KRAJU

15 kwietnia 2020
Z powodu sytuacji związanej z panująca epidemią koronawirusa Covid19 chcielibyśmy poinformować, iż nasza firma podjęła wszelkie środki ostrożności aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Pracownicy są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, a dla bezpieczeństwa pracy wprowadziliśmy odpowiednie procedury zarówno wewnątrzzakładowe, jak i dotyczące załadunków i pracy poza terenem firmy.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na targach Gardenia.

3 lutego 2020
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na targach Gardenia. Miło było nam spotkać się z Państwem i mamy nadzieję, na dalsza współpracę.