Monter

Workplace: w Polsce teren całego kraju oraz zagranicą (Czechy, Słowacja, Litwa Łotwa)

Od kandydatów oczekujemy

  • doświadczenia w montażach konstrukcji stalowych oraz jej elementów będzie mile widziane,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • dyspozycyjności,
  • mile widziane uprawnienia budowlano-montażowe,
  • samodzielności, dokładności i zaangażowania w realizacje powierzonych zadań.

Główne zadania:

  • montaż konstrukcji stalowych i obiektów budowlanych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dojazd na budowy oraz zakwaterowanie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń (takich jak szkolenia, kursy),
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu,
  • oferujemy wysokie wynagrodzenie na stabilnym stanowisku.
Zadajte meno a priezvisko
Zadajte platnú e-mailovú adresu
Zadajte svoje telefónne číslo
Pole City je povinné
Add attachments
Pole Additional_information je povinné