Pracownik warsztatu

Workplace: Rogoźnik koło Piekar Śląskich

Zakres obowiązków:

  • prace warsztatowo- ślusarskie,
  • cięcie, gięcie, spawanie, zgrzewanie, czyszczenie elementów stalowych,
  • obróbka metali tj. malowanie, szlifowanie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie przy pracach warsztatowo-ślusarskich mile widziane,
  • oczekujemy zaangażowania w pracy,
  • wykształcenia min. zawodowego,
  • samodzielności oraz umiejętności organizacji własnej pracy,
  • zdolności manualnych,
  • uprawnienia spawalnicze i uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem,
  • mile widziane umiejętności obsługi: wyrzynarki stołowej, szlifierki, giętarki oraz frezarki.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń (takich jak szkolenia, kursy),
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu,
  • oferujemy wysokie wynagrodzenie na stabilnym stanowisku.
Zadajte meno a priezvisko
Zadajte platnú e-mailovú adresu
Zadajte svoje telefónne číslo
Pole City je povinné
Add attachments
Pole Additional_information je povinné