INFORMACJE DOTYCZĄCE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W FIRMIE AGRO-SUR PODCZAS STANU EPIDEMICZNEGO W KRAJU

Opublikowano: 15 kwietnia 2020

Szanowni Państwo

Z powodu sytuacji związanej z panująca epidemią koronawirusa Covid19 chcielibyśmy poinformować, iż nasza firma  podjęła wszelkie środki ostrożności aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Pracownicy są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej,  a dla bezpieczeństwa pracy wprowadziliśmy odpowiednie procedury zarówno wewnątrzzakładowe, jak i dotyczące załadunków i pracy poza terenem firmy.

Niemniej nadal pozostajemy do Państwa dyspozycji  pod numerami telefonów dostępnymi na naszej stronie. Nasi handlowcy pracują zdalnie i z przyjemnością udzielą Państwu odpowiedzi na składane zapytania.

Także dział serwisu i montażu jest dostępny z zastrzeżeniem, iż pracownicy mogą realizować tylko te prace, które zapewniają im maksymalne bezpieczeństwo, zgodnie z określanymi na bieżąco przez instytucje państwowe wymogami.

Dział magazynu również jest dostępny pod numerami telefonów oraz w umówionych godzinach w przypadku odbioru zamówionych towarów.

Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania pozwolą nam zapewnić Państwu obsługę na dotychczasowym poziomie i sprawnie oraz bezpiecznie przejść przez ten trudny czas.

Z wyrazami szacunku

Zarząd firmy Agro-Sur