Wielkie otwarcie centrum handlowo-ogrodniczego Záhradníctvo Šujan

Opublikowano: 10 maja 2024

Agro-Sur to marka, której jakość potwierdza gro klientów z Polski, Czech, Słowacji, Litwy oraz innych krajów Europy. 8 maja odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Ogrodniczego  Šujan, którego powierzchnia wynosi 2000m2. 

Obiekt oparty jest na konstrukcji ze stali ocynkowanej. Obudowa wykonana została z kombinacji płyt warstwowych i szyb próżniowych osadzonych w systemie elewacyjnym aluprof.

- Agro-Sur to dla mnie gwarancja jakości. Zaczynaliśmy od bloku foliowego, który do tej pory jest w świetnej kondycji i doskonale sprawdza się w pracy. Centrum Ogrodnicze to dla mnie wielki projekt, dlatego nie wyobrażałem sobie innego wykonawcy. Obiekt jest nowoczesny, o wspaniałym dizajnie, jeden z największych tego typu na całej Słowacji. Dzisiejsze otwarcie pokazało, że będzie chętnie odwiedzane przez klientów i potencjalnych partnerów biznesowych - przekonuje Lubomir Šujan, właściciel centrum. 

Centrum posiada także dwustronne wietrzenie dachowe, które wypełnione jest poliwęglanem. Na szczególną uwagę zasługuje także przeszkolony dach. Komputery klimatu oferowane przez Agro-Sur to niezawodna technika, która zapewnia komfort pracownikom, klientom oraz roślinom. Wszystko po to, aby zakupy w Centrum Ogrodniczym  Šujan były wygodne i zawsze udane. Dodatkowo, na terenie obiektu powstała kawiarnia oraz przestrzenie: biurowa a także magazynowa.